Wózek połaciowy

Zapytaj o używane

Na zamówienie

Wózek połaciowy

2 294,00 zł netto

2 821,62 zł brutto

Ilość

Parametry:
Waga:
11 kg
Ładowność:
150 kg
 

Zasady dostawy

Dostępne - 3dni,
Na zamówienie - do 7 dni, jeśli nie wynika to z opisu.

Opis produktu

Prezentujemy wózek połaciowy marki GEDA – jednego z najbardziej renomowanych i najlepiej ocenianych producentów urządzeń dźwigowych do profesjonalnego użytku. Ten wózek do dachówki znakomicie sprawdza się podczas prowadzenia robót dekarskich, jak i szeregu innych prac na wysokości.

Prezentowany wózek do rozwożenia dachówki po łatach jest wyposażony w specjalne rolki, które pozwalają na lekkie toczenie wózka. Ponadto szeroka rolka umożliwia jeżdżenie wózkiem po dachu z różnym rozstawem łat.

Wózek do dachówki marki GEDA wyróżnia się lekką, aluminiową konstrukcją, która jest wystarczająco wytrzymała, aby zapewnić ładowność aż do 150 kilogramów. Jednocześnie sam wózek waży zaledwie 11 kilogramów, dlatego nie obciąża nadmiernie konstrukcji dachowej.

Wózek połaciowy marki GEDA można wykorzystać m.in. do transportu dachówek, arkuszy blachy, łat, desek, okien dachowych, narzędzi, ale też różnego rodzaju materiałów budowlanych. To niezastąpiony sprzęt podczas prowadzenia robót na wysokości.

Wózek do dachówki zamówisz wygodnie online u autoryzowanego, bezpośredniego dystrybutora marki GEDA. Zapytaj nas również o egzemplarze używane, które zostały poddane profesjonalnemu remontowi i są w pełni sprawne technicznie.