Windy budowlane (30)

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Windy budowlane Geda to produkty umożliwiające transport ludzi i materiałów na budowie i nie tylko. 

Windy dekarskie pochyłe, czyli tak zwane drabiny dekarskie to urządzenia wbrew nazwie wielozadaniowe, które znajdują swoich użytkowników w wielu dziedzinach branży budowlanej. Urządzenie pozwala na szybki montaż, demontaż bez konieczności przeprowadzania odbioru UDT. To lekka maszyna do transportu materiałów na małe i średnie wysokości. 

Windy towarowe to urządzenia masztowe, zębate, wyspecjalizowane w transporcie materiału. Winda tego typu porusza się po maszcie zębatym. Windy towarowe to urządzenia bezpieczne, które oszczędzą czas i siły ludzkie na budowie. Ich zasięg wynosi do 100m, a więc są w stanie obsłużyć prawie każdą budowę. Dzięki specjalnym systemom zabezpieczeń przystanek windy zabezpieczony jest przed wypadnięciem ludzi z budynku, jeśli winda nie jest na piętrze. 

Windy towarowo- osobowe to najpopularniejsze duże urządzenia transportu pionowego Geda. Te windy masztowe pozwalają na transportu zarówno towaru, jak i ludzi. Zasięg tych wind wynosi nawet 130m, a dla konkretnych projektów - nawet więcej! Szeroki wybór platform pozwala na dobór odpowiedniej windy do planowanego zapotrzebowania. Udźwig do 2000kg pozwala na zastosowanie na każdej budowie. 

Dystrybutor Geda - nasza firma to generalny, bezpośredni dystrybutor marki Geda w Polsce. Zapewniamy  kompleksową obsługę, doradztwo doświadczonych handlowców oraz obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną, a także dostęp do oryginalnych części zamiennych. 

Aktywne filtry