Wiszące platformy robocze (1)

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Podesty wiszące Geda to produkt umożliwiający pracę na wysokości bez konieczności kotwienia windy lub rusztowania. Podesty Geda to 2 grupy produktów w pełni konfigurowalnych. Urządzenia pozwalają na pracę przy elewacjach, na elektrowniach wiatrowych - do konserwacji łopat śmigieł, do pracy wewnątrz chłodni kominowych oraz wewnątrz kominów itd. Szerokie zastosowanie produktu wynika z możliwości konfigurowania platform w różnym kształcie. Podesty Geda występują jako grupa podest Geda AB650, podest Geda AB450 oraz Platforma Geda Standard

Geda AB650 - najpopularniejsza aluminiowa platforma do pracy na elewacjach, ociepleń budynków i mycia fasad. Każdy z napędów zapewnia 650kg udźwigu, a platformę możemy rozbudować do 14m długości. 

Geda AB450 - platforma do lekkich prac na elewacjach, gdzie wystarcza udźwig 450 kg na napęd, lub wymagane jest mniejsze obciążenie dachu, niż w przypadku platform Geda AB650. 

Platforma Geda Standard - stalowa platforma do prac przy elewacjach. Pozwala na tworzenie zestawu do 6m

Dystrybutor Geda - nasza firma to generalny, bezpośredni dystrybutor marki Geda w Polsce. Zapewniamy  kompleksową obsługę, doradztwo doświadczonych handlowców oraz obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną, a także dostęp do oryginalnych części zamiennych. 

Aktywne filtry