Windy towarowe (3)

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Windy towarowe, towarowo-osobowe - używane i nowe

Windy towarowe są niezastąpione przy transporcie pionowym. Doskonale sprawdzają się w logistyce magazynowej, przy układaniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych i hurtowniach. Mogą stanowić alternatywę dla wózków widłowych.

W naszej ofercie znajdziesz windy towarowe GEDA – jednej z najbardziej renomowanych marek w branży producentów profesjonalnych urządzeń dźwigowych.

Windy towarowe są windami o udźwigu od około 200 do 1000 kilogramów. Charakteryzują się uniwersalnością zastosowania, niską ceną, niewielkimi wymiarami (kompaktowa budowa), niewielką masą własną oraz szybkością montażu.

To warto wiedzieć

Windy towarowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca lub warunków do użycia ciężkiego sprzętu, na przykład wspomnianego wózka widłowego.

Windy towarowe używane

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko fabrycznie nowe windy towarowo-osobowe i towarowe, ale także urządzenia dźwigowe z drugiej ręki. Dostarczamy używane windy towarowe, które zostały poddane profesjonalnemu remontowi przez nasz autoryzowany serwis. Dodatkowo oferujemy windy z drugiej ręki pochodzące prosto od producenta.

Już teraz zapoznaj się z naszą pełną ofertą wind towarowych i towarowo-osobowych. Jesteśmy generalnym, bezpośrednim dystrybutorem marki GEDA w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo doświadczonych handlowców oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak i szeroki dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Aktywne filtry