Windy dekarskie pochyłe (16)

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Windy dekarskie pochyłe - nowe, używane - maszyny i wciągarki dekarskie

Winda dekarska to podstawowe narzędzie przy realizacji robót na wysokości – nie tylko związanych z budową dachu. Wciągarki dekarskie mają szerokie zastosowanie w różnych pracach budowalnych. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczny jest transport pionowy, w szczególności materiałów o znacznej masie własnej, nieporęcznych, wymagających ochrony przed upadkiem.

Windy dekarskie umożliwiają szybkie, bezpieczne i wygodne transportowanie takich elementów, jak m.in. okna dachowe, dachówki, arkusze blachy, deski, kantówki, łaty, bloczki betonowe czy różnego rodzaju narzędzia. Sprawdzają się podczas pracy na dachu, balkonie, kominie, rusztowaniach i na wszelkiego rodzaju platformach.

W naszej ofercie znajdziesz windy dekarskie GEDA Lift – to najpopularniejsze wciągarki dekarskie w Polsce, cieszące się doskonałą opinią wśród profesjonalistów. Jesteśmy bezpośrednim, generalnym dystrybutorem tego sprzętu, dzięki czemu możesz spodziewać się bardzo korzystnej oferty.

Używane windy dekarskie

Poza fabrycznie nowymi urządzeniami dźwigowymi, oferujemy również używane windy dekarskie. To dobra propozycja dla przedsiębiorców, którzy dysponują ograniczonym budżetem lub z góry wiedzą, że będą korzystać z tego sprzętu okazjonalnie.

Oferowane przez nas używane maszyny dekarskie są urządzeniami po generalnym remoncie przeprowadzonym przez nasz autoryzowany serwis. Kupisz u nas również używane wciągarki dekarskie pochodzące prosto od producenta.

To warto wiedzieć

Na używane windy dekarskie udzielamy aż 6-miesięcznej gwarancji.

Winda dekarska – wynajem

Wynajem wind dekarskich cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. Wiesz, że urządzenie dźwigowe będzie Ci potrzebne tylko jednorazowo? Twoja podstawowa wciągarka uległa awarii i musisz szybko znaleźć zastępstwo? Zapoznaj się z naszą ofertą wind dekarskich na wynajem.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem GEDA w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo doświadczonych handlowców oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również szeroki dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Aktywne filtry