Wciągarki dekarskie – sprzęt, który bardzo ułatwia i przyspiesza pracę na wysokości

Wciągarki dekarskie to urządzenia dźwigowe, które służą do transportu pionowego różnego rodzaju materiałów do budowy dachów. Zakres ich zastosowania jest jednak znacznie szerszy. Wciągarka dekarska może być przydatna nie tylko ekipom dekarskim, ale także firmom ogólnobudowlanym, murarskim czy zajmującym się montażem stolarki okiennej i drzwiowej. W naszej ofercie znajdziesz wciągarki dekarskie renomowanej marki DEGA.

Czym są wciągarki dekarskie?

Wciągarki dekarskie to urządzenia, które wyręczają człowieka w transportowaniu różnych przedmiotów z poziomu gruntu na znaczną wysokość – na przykład na połać dachu, balkon, platformę, rusztowanie etc. Wciągarka działa w pełni mechanicznie, mogąc jednorazowo przenieść materiał o wadze nawet kilkuset kilogramów.

Wciągarki najczęściej wykorzystuje się do transportowania dachówek, bloczków betonowych, chemii budowlanej w zamkniętych opakowaniach, worków z cementem i klejem, desek, łat czy kantówek. Można na nich również przenosić okna dachowe, rolki papy i narzędzia. Są to zatem wyjątkowo uniwersalne urządzenia transportowe.

Jak to działa?

Zasada działania wciągarki dekarskiej zależy oczywiście od konkretnego urządzenia i jego konstrukcji. Wciągarki można podzielić na dwie podstawowe kategorie: mechaniczne oraz obsługiwane ręcznie. Do tej drugiej zaliczymy m.in. bardzo popularny wózek połaciowy, który doskonale sprawdza się do transportowania dachówek.

Wózek jest wyposażony w specjalne rolki, które pozwalają na jego lekkie toczenie. Z kolei szeroka rolka umożliwia jeżdżenie wózkiem po dachu z różnym rozstawem łat. Tym samym pracownicy firmy dekarskiej zachowują stały dostęp do dachówek czy innych materiałów układanych na dachu, które mogą przenosić w sposób wygodny, szybki i z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Wciągarki dekarskie DEGA – gwarantowana jakość

DEGA to jeden z najbardziej renomowanych i najwyżej ocenianych producentów wind dekarskich oraz szeregu innych urządzeń dźwigowych do użytku profesjonalnego. DEGA oferuje m.in. windy towarowe oraz towarowo-osobowe, po których możesz się spodziewać pełnej niezawodności.

Wciągarki dekarskie DEGA to sprzęt z bardzo wysokiej półki, charakteryzujący się przy tym doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Nie bez znaczenia jest również łatwa dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego (realizowanego przez naszą firmę) oraz bezproblemowy zakup oryginalnych części zamiennych.

Jeśli więc szukasz wciągarki dekarskiej do profesjonalnego, intensywnego i wieloletniego użytku, to śmiało możesz zaufać jakości marki DEGA.

Używane wciągarki dekarskie z pewnego źródła

Zakup wciągarki dekarskiej powinien znaleźć się wysoko na liście niezbędnych inwestycji w firmę zajmującą się profesjonalną budową dachów. Jeśli jednak na bazie dotychczasowego doświadczenia wiesz, że będziesz korzystać z tego sprzętu okazjonalnie, to rozważ albo wynajem (usługa dostępna w naszej firmie), albo zakup używanej wciągarki dekarskiej.

wciagarki-dekarskie.JPG

Wybór urządzenia z drugiej ręki nie musi być ryzykowny. W naszej ofercie znajdziesz używane wciągarki dekarskie DEGA po generalnym remoncie, przeprowadzonym przez nasz autoryzowany serwis. Dodatkowo oferujemy używane wciągarki pochodzące prosto od producenta.

Zakup używanej wciągarki dekarskiej może być bardzo rozsądnym posunięciem. Zwłaszcza, że dostaniesz u nas sprzęt w idealnym stanie technicznym, objęty aż 6-miesięczną gwarancją. O szczegóły zapytaj naszego doradcę handlowego.

Sprawdź całą ofertę wciągarek dekarskich

Windy dekarskie GEDA to wybór na lata i doskonała inwestycja we własny biznes, bezpieczeństwo pracowników oraz wydajność pracy. Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą wciągarek dekarskich generalnego, bezpośredniego dystrybutora marki DEGA.

Zapewniamy nie tylko sprzedaż urządzeń renomowanego producenta, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pełną dostępność oryginalnych części zamiennych.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami.